Jak na anální sex? 10 kroků pro začátečníky

Při análním sexu zažijete úplně jiné pocity vzrušení, ať už ze strany pasivního, nebo aktivního partnera. Anální otvor je velmi úzký a poskytuje penisu pevné sevření. Pasivnímu partnerovi přináší nové množnosti vzrušení nejen proto, že je tu spousta nervových zakončení. Pro jeho bezproblémové provedení a maximální vychutnání je potřeba dodržovat několik pravidel, se kterými se můžete seznámit na následujících řádcích, jak na anální sex.

1. Očistěte se

Správné očištění před análním sexem nejen, že omezí přenos nejrůznějších bakterií a infekcí, ale hlavně přispívá k většímu uvolnění obou partnerů. Samozřejmě nejspolehlivější ochranou je i v tomto případě kondom, ale ten snižuje celkový prožitek a znemožňuje vyvrcholení rovnou do zadečku.

Na očištění byste si měli vyhradit dostatek času a pohodové prostředí, kdy vás nebude nic rušit. Je lepší si je naplánovat až několik hodin po stolici a předtím 2 hodiny nejíst, protože anální sprcha spouští nutkání k vyprázdnění a museli byste ji mockrát opakovat. Kromě sprchy vám vnější očistu usnadní vlhčené ubrousky.

Vnitřní očistu zvládnete za pomoci anální sprchy (takzvaný erotický klystýr, který vyplachuje jen pár centimetrů hluboko). Jde o speciální pomůcku určenou k výplachu, která se nejčastěji skládá z tenčí části (ve tvaru trubičky nebo i většího nástavce tvaru dilda) a měkčí nádoby na vodu. Jejím stisknutím se dostane voda do análního otvoru.

Vodu je nejlepší převařit a nechat vychladnout na teplotu lidského těla, studenější nebo teplejší je velmi nepříjemná a může způsobit komplikace. Poznáte ji ponořením prstu, kdy byste měli pociťovat podobnou teplotu. Naberte vodu do nádoby a stlačte ji tak, aby z ní vyšlo co nejvíc vzduchu. Napumpovat si vzduch dovnitř není později úplně příjemné, protože budete nafouklí a mít pocity jako při nadýmání. Ale i tak to do pár hodin odezní.

Namažte aplikátor i vstup do análního otvoru lubrikantem, uvolněte se a vsuňte nástavec dovnitř. Zmáčkněte nádobu a stáhněte se, jako kdybyste museli zadržet potřebu. Vyndejte anální sprchu a posaďte se na záchodovou mísu, uvolněte se a zatlačte, jako byste byli na velké. Výplach opakujte do doby, kdy bude voda v záchodové míse úplně čistá (nejlepší je proto vždy spláchnout).

2. Nespěchejte do toho

Anální otvor je uzpůsobený na rychlou akci opačným směrem, než čeho se dočká při análním sexu. Potřebuje proto čas na uvolnění a dostatečné roztažení. Samozřejmě, že může být anální sex spontánní a proběhnout jako rychlovka, ale to už vyžaduje zkušenosti. Jinak riskujete bolest a poranění. Správně provedený anální sex nebolí.

Dejte prostor předehře, plné doteků, vzájemného vzrušení a využít můžete i masáž pro pasivního partnera. Zvýšíte tak jeho nebo její uvolnění.

3. Používejte hodně lubrikantu

Na rozdíl od vagíny nemá anální otvor možnost zvlhčení a potřebuje pomoct. Nebojte se během hrátek přidat lubrikant i několikrát. Snížíte tak riziko oděrek a dalších poranění a zvýšíte rozkoš. Lubrikant je ideální silikonový, který tolik nevysychá a skvěle klouže. Pozor na jeho použití s kondomem nebo hračkami ze silikonu, u kterých by mohl způsobit poškození. V tomto případě volte lubrikační gel na vodní bázi nebo hybridní, který kombinuje vlastnosti lubrikantů na vodní a silikonové bázi.

4. Nejprve prsty

Přestože je zaboření penisu nebo pořádně velké anální kolíky hodně lákavé a vzrušující, začněte nejdřív prsty. Jsou tenčí také citlivější než „neživé“ erotické pomůcky a ihned ucítíte jakékoli ucuknutí nebo stažení kvůli nepříjemným pocitům pasivního partnera.

5. Zaujměte pozici

Pro anální sex vám může vyhovovat jiná pozice než při běžném sexu. Vyzkoušejte jich proto několik, abyste objevili tu pravou. Každému sedne něco jiného, ale pro všechny pozice vleže je důležité dostatečné podložení zadečku.

Pro začátečníky jsou příjemné pozice vleže na břiše, kdy má žena roztažené nohy, nebo na zádech, kdy nohy zvedne směrem k prsům a roztáhne podle potřeby. Ke snadnějším patří i misionářská pozice, ve které má žena pokrčené nohy a může tak řídit, kam až smí partner proniknout.

V pozici na koníčka může žena úplně převzít kontrolu a muž má zatím prostor pro její nejrůznější dráždění. Nepřekonatelný pohled se muži naskytne, když si na jeho penis žena nasedne opačně (zadečkem k jeho tváři). Oblíbené jsou i různé pozice zezadu, například u lžiček nebo když muž stojí a žena leží na boku.

6. Vstupujte pomalu

Pokud jste doteď nepoužili žádné erotické pomůcky, bude si muset zadeček na penis trochu zvyknout. Vstupujte proto pomalu a dejte partnerce dostatek času na uvolnění. Začněte s přirážením jen špičkou a sledujte reakce své partnerky.

7. Jděte hlouběji

Jakmile je tomu z partnerů, který je pasivní, příjemné mít v sobě penis, nebojte se jít hlouběji. Dosáhnete tak intenzivnější stimulace i na místech, o kterých jste doteď netušili, že přináší uspokojení.

8. Přidejte rychlost

Nyní už byste měli být oba uvolnění a užívat si rozkoš z análního sexu. Přidejte proto na rychlosti a vychutnejte si přírazy naplno. Pozor na to, že to může vést k rychlému vyvrcholení, a tak pokud je nemáte v plánu, tempo pravidelně střídejte.

9. Nezapomeňte na zbytek jejího těla

V závislosti na zvolené poloze se snažte věnovat také zbytku partnerčina těla. Anální sex je velmi intenzivní záležitost a vlny vzrušení se rozlévají celým tělem. Zaměřte se na její osvědčené erotogenní zóny, ale nebojte se ani lehce experimentovat. K nejcitlivějším místům patří kromě prsou a bradavek také vnitřní strana stehen, rty, zadní část krku nebo místo za uchem.

Samozřejmě velký prostor se vám naskytne v oblasti vagíny. Můžete se jejímu dráždění věnovat prsty i za pomoci erotických pomůcek. Zavedením dilda nebo vibrátoru do vagíny ještě zmenší anální otvor a vibrace si budete moct užívat oba.

10. Nestrkat nikam jinam

Ať už budete v sebevětším vzrušení, opravdu nestrkejte penis nikam jinam, než do zadečku. I přes důkladné očištění tu je spousta bakterií, které by se mohly snadno přenést do pusy nebo vagíny. Riskovat se nevyplatí ani v případě, kdy používáte kondom a vyměnili byste jej, protože se bakterie mohou zachytit třeba na okraji penisu a za problémy to opravdu nestojí. Nezapomeňte se proto po skončení hrátek důkladně umýt.

Zdroj: Dobryprivat.cz

video

Anální sex a anální pomůcky

O autorovi