Anální kolíky

Zábrany se boří

Zábrany se boří, dnes se již nikdo nemusí stydět za to, že by jej někdo viděl, jak vchází do obchodu s erotickým zbožím.

K análním hrátám si můžete vybírat krátké či dlouhé kolíky, tlusté či tenké, pevné či pružné, s diamanty či s přísavkami a další….

Vibrační kroužky, erekční kroužky, vibrátory, dilda, masturbátory:

seznam erotických pomůcek, prohlubujících náš sexuální zážitek, by snad mohl jít do nekonečna. Zábrany se boří, dnes se již nikdo nemusí stydět za to, že by jej někdo viděl, jak vchází do obchodu s erotickým zbožím. Ale i přesto existují pomůcky a hračky, které stále podléhají jakémusi tabu, na které mnoho lidí stále hledí přes prsty, s předsudky. To je případ právě análního kolíku, kterého se stále mnoho lidí obává a má k němu odpor, a my si dnes řekneme, proč k tomu není vůbec, ale vůbec žádný důvod.

Análních kolíků je na trhu opravdu mnoho, a liší se použitými materiály i tvary, vždy však mají jednu věc společnou. Jsou na svém konci opatřeny zarážkou, která zabraňuje proniknutí kolíku přes anální otvor příliš hluboko do střeva. Neměli bychom tedy při těchto hrátkách používat nic, co pro to nebylo určeno, ani vibrátory a podobné hračky: řekněme, že následná návštěva u lékaře by nebyla úplně příjemná.

Ačkoliv mohou být anální kolíky různě zvlněné či točené, ve své podstatě mají zpravidla tvar kónický, ve tvaru kapky – užší začátek, silnější prostředek, konec ukončený již zmíněnou zarážkou (plochou či ve tvaru kroužku) – aby se daly snadno zavést i vytáhnout. Při dodržování hygienických pravidel jsou naprosto bezpečné a co více: anální otvor má každý, a tak nejsou omezené jen pro jedno pohlaví a užívat si je mohou opravdu všichni.

V závislosti na tom, jak pokročilí v análních hrátkách jste, si můžete vybírat krátké či dlouhé kolíky, tlusté či tenké kolíky, pevné či pružné kolíky, s diamanty či s přísavkami (k přichycení například na skříň či vanu) na konci, kolíky s vroubky či spirálami, nafukovací kolíky, kolíky jako zvířecí ocásky a dokonce se vyrábí i kolíky, které samy vibrují a posouvají tak anální sex na další úroveň.

A možná to někoho překvapí, ale mnoho lidí se neomezuje na používání análních kolíků jen v domácím prostředí, ale nasazují si je i mimo domov, protože to shledávají velmi stimulujícím (možná máte takové lidi ve svém okolí a ani o tom nevíte!). Nicméně i v tomto případě musíme připomenout, že je potřeba dodržovat určitá pravidla nošení kolíků, aby byl váš zážitek jen a pouze pozitivní.

A pokud stále váháte, jestli to zkusit či nikoliv, vezměte v potaz jednoduchý fakt: konečník je přeplněný citlivými nervovými zakončeními. Tato zakončení, když jsou správně stimulována, způsobují silný pocit rozkoše. Anální otvor je také vstupní branou do prostaty – známé také jako „mužský G bod“ – a kruhovým objezdem k vaginálnímu A bodu a G bodu.

Nejlepší anální kolíky 2024

nekoroduje a nepodléhá chemickým vlivům
nehrozí žádné alergie
je možné použít libovolný druh gelu

Že anální kolíky nemohou vypadat dobře? Ale jděte! S tímto kouskem naděláte něco parády, nehledě na vaše pohlaví. Má tvar kapky pro snadné zavádění a je ozdoben bezpečnostní stopkou s velkým růžovým kruhovým lesklým kamínkem. Je vyveden v moderní rose gold barvě, a je vyroben z hladké čisté oceli, která nepodléhá korozi a snadno se čistí a udržuje. A navíc je hypoalergenní, takže se nemusíte bát žádné nepříjemné alergické reakce!

Tento kolík je vhodný nejen pro ty, kteří chtějí vypadat dobře, ať již při předehře či při samotném milostném aktu. Díky své malé velikosti a kónickému tvaru je vhodný, i pokud s drážděním konečníku nemáte moc zkušeností: jeho celková délka i se stopkou je 8,5 cm, použitelná je 7,5 cm, v nejširším místě má 3,4 cm.  Je díky svému materiálu pravda trochu těžší, váží 90 g, ale i na to se dá s trochou tréninku přivyknout.

Nebojte se toho, že je kolíček kovový, je to naprosto bezpečné. Kovy mají navíc několik vlastností, které opravdu oceníte: dají se v horské či studené vodě zahřát či ochladit na teplotu, kterou preferujete – správná teplota může rozproudit ta správná nervová zakončení. Jen je pro to potřeba trochu cviku, abyste to se zahřátím či s vychlazením nepřehnali. Po lubrikaci, ke které můžete použít všechny druhy lubrikantů, krásně kloužou a následné čištění je velmi jednoduché (dají se dezinfikovat i vyvařovat). A mají ještě jednu výhodu: jsou pevné, takže při sexu mezi mužem a ženou jej v případě, že jej má zavedený žena, silně cítí i muž. Prožitek z aktu tak mají posílený oba dva!

Tento kolík je tedy vhodný pro pokročilé i pro začátečníky a pro ty, kteří se v posteli rádi blýsknou a chtějí zapůsobit na své partnery.

hladký povrch
úzká špička pro snadné zavádění
vhodný i pro začátečníky

Jste úplní začátečníci, nebo jste již pokročilí, ale chcete mít při análních hrátkách na výběr z více velikostí? Pak je tu tato sada přímo pro vás. Kolíky v ní jsou černé, lesklé a hladké a mají speciálně uzpůsobenou úzkou špičku pro snadné zavádění. Na konci jsou vybavené praktickým kroužkem, který zabraní pohlcení kolíku konečníkem a zároveň umožňují snadné uchopení a vytažení v případě, že již kolík v análním otvoru nechcete.

Sada obsahuje kolíky ve třech velikostech, a sice S, M a L. Kolík o velikosti S má celkovou délku i s kroužkem 9,5 cm a délka pro vložení je 5,5 cm, jedná se tedy o opravdu malý kolík. Průměr je v nejužším místě 0,9 cm, v nejširším místě 2,5 cm. M kolík má celkovou délku 10,5 cm a vložit se dá až do 6,5 cm hloubky. Jeho průměr je větší než u S, od 1 cm až do 3,1 cm. A nakonec největší kolík, L, má celkovou délku 12,5 cm a jeho délka pro vložení je 8 cm, je tedy pro opravdu zkušenější uživatele. Jeho průměr je od 1,2 cm do 3,8 cm. Své si v této sadě tak najde snad každý.

Kolíky jsou vyrobené z TPR materiálu – z termoplastické gumy, která je svou kvalitou podobná silikonu. Tento materiál velmi úspěšně simuluje lidskou kůži a je příjemný a hebký na dotek. Rychle se přizpůsobuje tělesné teplotě a je pružný a pevný. Bohužel je tento materiál zároveň i hlavní nevýhodou těchto kolíků: vzhledem ke svým vlastnostem je poměrně náročný na údržbu. Je citlivý na poškození, a tak se musí skladovat samostatně, aby se nedotýkal jiných hraček. Co se týče mytí, nedá se vyvařovat a musí se důkladně čistit antibakteriálním mýdlem nebo desinfekčním prostředkem a následně se musí napudrovat speciálním pudrem na to určeným.

Sadu by si tak měli pořídit zejména čistotnější jedinci, kteří budou před i po použití dbát na důkladnou očistu těchto hraček: za to se jim odmění úchvatným povrchem, snadným zacházením a skvělým pocitem při sexuálních hrátkách!

hebký materiál
vhodný i pro začátečníky
příjemné vibrace

Říkáte si, že vás co se týče anální rozkoše již nemůže nic překvapit? Tak to jste ještě nevyzkoušeli tento anální kolík. Carl je análním kolíkem určeným zkušeným uživatelům, není ničím pro nezkušené nováčky – je Ferarri mezi Škodovkami. Je temně, téměř obsidiánově černý, se širokou stopkou, se kterou se dobře manipuluje. Kulatá špička má průměr 2 cm, a postupně se rozšiřuje až do 5 cm šířky. Celý kolík má 16,4 cm na délku, přičemž použitelná délka činí 13 cm.

Rukojeť působí na první pohled masivněji, než je u kolíků běžně obvyklé, a má to dobrý důvod: jsou v ní umístěny ovládací prvky pro vibrační zařízení. Vibrace mají deset módů vibrování, a pokud nechcete kolík ovládat takto, nebo chcete, aby nad vámi měl moc váš partner a ozvláštnit si tak sexuální radovánky, dají se nastavovat i pomocí dálkového ovládání, které dosáhne až na 5 metrovou vzdálenost. Aby toho nebylo málo, kolík v sobě má ještě umístěny i rotační kuličky. Tyto kuličky se také dají ovládat přímo na stopce kolíku či ovladačem na dálku, a dají se nastavit na tři rotační rychlosti a dva směry, které se dají lehce měnit. Kolík dokonce umožňuje spuštění jen vibrací, nebo jen kuliček, nebo obojího naráz. Kombinace vibrací a kuliček je pro opravdové experty a přináší opět něco nového, co zkrátka s běžnými kolíky nezažijete.

Kolík funguje na dobíjecí baterie (přes USB kabel) a je vyroben ze silikonu a plastu ABS. Je hladký a jemný, a aby takový vydržel, nesmí se používat s lubrikantem na silikonové bázi, ani se čistit přípravky s alkoholem. Také jej držte dále od jiných výrobků, obsahujících silikon či plast. Jinak je na omak příjemný a bude jistě i díky svému zpracování patřit mezi vaše oblíbené hračky.

Tento kolík opravdu doporučujeme pokročilým uživatelům, kterým již běžné kolíky nestačí, či je jen již nedokáží ničím novým překvapit. Díky mnoha funkcím, které nabízí, bude použití i pro ně příjemným zážitkem a zpestřením!

4.1

příjemný silikonový materiál
snadné ovládání
dokonalá stimulace kuliček

Nosit korále kolem krku již dávno vyšlo z módy. Co místo nich zkusit vibrátor v jejich tvaru? Probe fialové anální korále jsou přesně takové, jak název napovídá: jsou celkově 20 cm dlouhé a tvoří je pět postupně se zvětšujících korálků s lehkými záhyby pro silnější dráždivost, s maximálním průměrem koule 3,5 cm. Jsou ukončeny plochou stopkou, zabraňující tomu, aby se kolík dostal příliš hluboko. Vzhledem k délce hračky ji navzdory poměrně malým průměrům korálků doporučujeme spíše v análních hrátkách pokročilejším uživatelům.

Tento fialový vibrátor má deset rychlostí, které se jednoduše zapínají stiskem jednoho tlačítka a jsou poháněny AAA bateriemi. Můžete si tak rozkoš vychutnat v různé intenzitě. Pokud však na vibrace zrovna nemáte náladu, také nevadí, kolík se dá bezvadně používat i bez nich!

Korále jsou vyrobeny částečně z čistého silikonu, a částečně z ABS materiálu. Zatímco silikon pokrývá hladkou část, která vstupuje do těla, pro co nejvyšší komfort svého uživatele, tlačítko ovládání a zarážecí stopka jsou vytvořeny z ABS. Ten tvoří tvrdý, neporézní, odolný plast, který však velmi dobře přenáší vibrace, a tak neubírá na jejich konečném vnímání. Navíc se díky své neporéznosti i dobře udržuje.

Při používání tohoto vibrátoru musíte mít na paměti, že musíte používat pouze lubrikant na vodní bázi, aby nedošlo k poškození silikonu. Také čištění musí probíhat pomocí dezinfekce bez alkoholu či teplé vody a mýdla.

Vibrační korále se snadno používají a měl by si je pořídit každý, kdo si chce vychutnat doslova hluboký sexuální prožitek, který se dá ještě znásobit za přispění vibrací. A to ať jste jakéhokoliv pohlaví.

tiché vibrace
dobíjecí
jemný silikon

Ustupte dámy, toto je kolík uzpůsobený pro pánský prožitek! Již na první pohled se odlišuje od ostatních kolíků svým zvláštním tvarem a zářivou zeleno-modrou barvou. Jeho delší část slouží k zavedení do análního otvoru, kde tlačí na prostatu, kratší výrůstek dráždí hráz až k varlatům a stimuluje tak i tuto oblast pro ještě větší rozkoš. Má celkem 12 cm, z toho činí použitelná délka 9,5 cm. Maximální šířka kolíku je 3 cm, takže je vhodný i pro ty, kteří s análním drážděním a stykem teprve začínají, a zároveň z něj budou mít potěšení i zkušenější uživatelé. Kromě svého zahnutého tvaru, díky kterému dokáže dráždit více míst naráz, je zvláštní ještě jednou věcí: je vibrační a na dálkové ovládání.

Nabíjecí baterie jsou jak v hlavní části, tak v dálkovém ovladači. Stimulátor se dá zapnout a vypnout jak stisknutím tlačítka, které je umístěné přímo na těle hračky, tak pomocí dálkového ovladače. Po zapnutí nabízí kolík celkem deset vibračních módů s různými intenzitami a rytmy vibrací. Tím, že se dá ovládat na dálku, činí hrátky s ním ještě zajímavější. Svěřte ovládání svému partnerovi a uvidíte, jak vzrušující počin to může být!

Stimulátor, respektive jeho povrch, je vyroben z hladkého silikonu. Je příjemný na dotek, a jen velmi výjimečně může způsobit alergické reakce. Nečistí se ale tak snadno, jako např. kov: dá se vyvařovat, ale jen na místech, kde nejsou elektrické části, aby se nepoškodily. Dá se také dezinfikovat, ale musíte si dát pozor, abyste nepoužili dezinfekci s alkoholem, který by materiál kolíku mohl poničit. Také u lubrikantů se musíte mít na pozoru: silikon si nerozumí s lubrikanty na silikonové bázi, používejte tedy raději ty, které jsou na bázi vodní. Kromě toho si musíte dát pozor i s jakými povrchy silikon přichází so kontaktu. Neměl by se dotýkat jiných silikonových nebo PVC výrobků, protože by se mohl nenávratně poškodit jeho povrch.

Navzdory snížené odolnosti silikonu vůči některým materiálům se jedná o skvělý výrobek, který by neměl chybět v šuplíku žádnému muži. Pozvedává běžné hrátky na vyšší úroveň a pocity, které stimulací vyvolává, za to opravdu stojí!

3.9

hebký materiál
vhodný i pro začátečníky
příjemné vibrace

Easy vibrační anální kolík téměř vypadá, jako by vypadl z nějaké středověkem inspirované fantasy. Je fialový a má tvar, připomínající malý meč či dýku: stopka má tvar jílce, a vychází z ní samotný kolík, postupně se rozšiřující a opět se zužující do úzké špičky. Neslouží však samozřejmě k bodání, ale k bezpečnému zavedení do konečníku a stimulaci tam umístěných nervových zakončení. Svým tvarem i velikostí je vhodný i pro úplné začátečníky: má 9,5 cm, a v nejširším místě má 3 cm.

Kolík je na AAA baterie a dokáže se rozvibrovat a rozpulsovat v deseti různých stupních. Ovládá se jediným tlačítkem a je velmi tichý. Jen musíme upozornit, že není vhodný na vodní hrátky, protože sice voděodolný je, ale není vodotěsný, a tak byste si jej mohli ve vaně či sprše nenávratně poškodit. Nicméně i v suché posteli s ním může být opravdu zábava.

Je vyrobený z oblíbené kombinace silikonu a ABS plastu, takže nesmí přijít do kontaktu s lubrikačními gely, založenými na bázi silikonu, aby se neponičil. Oba materiály jsou hypoalergenní, takže se nemusíte bát nepříjemných alergických reakcí. Údržba je snadná, jen se musíte vyhnout čištění dezinfekcemi s alkoholem, protože ty se se silikonem moc nemusí.

Tento anální kolík je hebký, příjemně vibruje a doporučujeme jej i těm, kteří s análním drážděním začínají nebo teprve chtějí začít. Jeho zpracování se zajímavým vizuálem k experimentování přímo svádí!

3 výhody použití análního kolíku

Anální kolík má několik výhod, které jej povyšují na opravdu jednu z nejlepších dostupných erotických pomůcek.

  • Poskytuje extra stimulaci. Je překvapivě vhodný i pro ty, kteří nejsou fanoušky análního sexu jako takového (protože používání kolíku neznamená automatický souhlas s análním sexem). Jeho zavedení je s trochou tréninku a dodržováním správných postupů opravdu jednoduché a bezbolestné. Můžete jej mít zavedený během vašich oblíbených hrátek: dodává běžnému sexu špetku koření navíc, zvyšuje vzrušivost. O to více, pokud použijete vibrující anální kolík nebo anální kolík s erekčním kroužkem, protože s nimi je stimulace vícenásobně silnější.
  • Umožňuje dosáhnout análního orgasmu. Anální orgasmus není jen mýtus, a mohou jej dosáhnout všechna pohlaví. Anální kolík dráždí všechny nervy, které v konečníku jsou… a jejich stimulace dokonce může způsobit i ženskou ejakulaci.
  • Pomáhá vám připravit se na anální sex. Anální kolíky jsou příjemným způsobem jak s trochou cviku roztáhnout anální otvor pro následnou akci. Otvor se nenásilně připraví a zvlhčí pomocí lubrikačního gelu a je poté mnohem přístupnější. Navíc stejně jako jiné svaly, i svěrač se musí cvičit a posilovat, učit se správně uvolnit a stáhnout, a i v tom nám anální kolíky pomohou. Proto pokud toužíte po análním sexu, měli byste první sáhnout po análních kolících, abyste si na zvláštní tlak v konečníku nejprve zvykli a procvičili si správné dýchání a uvolňování tohoto svalstva.

video

Anální sex a anální pomůcky